O mnie


Witaj Czytelniku!
Nazywam się Przemek i mam już ponad 30 lat.
Skończyłem Inżynierie Środowiska na  Politechnice Warszawskiej a obecnie pracuje jako projektant instalacji centralnego ogrzewania. Obecnie pracuje na etacie ale docelowo chciałbym utrzymywać się z inwestycji i pracy na zlecenie.
W wolnym czasie zajmuje się bardzo szeroko rozumianą wolnością finansową i inwestycjami zarówno tymi tradycyjnymi jak GPW jak i alternatywnymi jak ZuluTrade

Jestem przekonany że "państwo dobrobytu za pożyczone pieniądze" w którym żyjemy nie pociągnie długo dlatego już teraz staram się budować swoje własne zaplecze finansowe, które ma zastąpić wszystkie zdobycze socjalizmu, w tym emeryturę. Sprawę ułatwia to że jestem od urodzenia przeciwnikiem konsumpcjonizmu, minimalizm znacząco wpływa na mój poziom szczęścia i dlatego może być tylko lepiej...

Na Projekt Zulu postanowiłem opisywać wszystkie moje doświadczenia związane z platformą ZuluTrade. Zamierzam na łamach tego bloga przedstawiać najdokładniej jak to możliwe wszystko to co robię abyście nie musieli popełniać tych samych błędów co ja :)

Nie jestem żadnym guru inwestowania, jestem na początku tej przygody. Ale myślę że ciężka pacą uda mi się osiągnąć sukces.

Zapraszam do lektury mojego bloga...

PS. Jeśli masz jakiekolwiek pytania / propozycje  pisz śmiało na: projektzulu[małpa]o2.pl