wtorek, 1 stycznia 2013

Zulutrade - podsumowanie grudnia.

Na pierwszy dzień roku 2013 przygotowałem wpis z podsumowaniem grudniowych wyników na platformie ZuluTrade.A ostatni miesiąca roku 2012 był dla mnie bardzo szczęśliwy, dlatego pierwszy wpis w tym roku będzie bardzo optymistyczny. Licze że to pierwsze takie podsumowanie z dwunastu w tym roku :)

Zmiana ustawień z poprzedniego miesiąca (wpis "Zulutrade - Podsumowanie listopada") czyli zastąpienie jednego dostawcy trzema innymi którzy zawierają szybkie transakcje i pozwolenie im posiadania tylko jednej otwartej pozycji był strzałem w dziesiątkę.
Wynik +94.90 USD był dużo lepszy niż w listopadzie i jest to najlepszy wynik o rozpoczęcia eksperymentu z comiesięcznym wyborem dostawców sygnału. Wynik 9.5% zysku w ciągu jednego miesiąca przekracza moje oczekiwania i będzie go bardzo trudno pobić.
Większość zysków pochodziło z pozycji otwartych jeszcze w listopadzie. Długo były stratne aż zostały zamknięte z dużym zyskiem po sporej korekcie 8grudnia.Najlepszy wynik osiągnął dostawca Money Hunter który analogicznie jak w poprzednim miesiącu kisi stratne pozycje sell na  parze EUR/GBP. Ciekawe czy i w tym miesiącu uda mu się z tego jakoś wybrnąć.
Ja w każdym razie nie będę czekał i już w teraz ograniczę mu liczbę pozycji które może otwierać na moim koncie ZuluTrade do dwóch.
Z nowych dostawców sygnałów najlepiej sobie poradził Рertsev.  Ale w tym przypadku mamy do czynienia z dziwnym przypadkiem. Fakt, że pozwalałem temu dostawcy otwierać tylko jedną pozycje spowodował że na moim koncie ZuluTrade osiągnął on lepsze wyniki.


Przez większość miesiąca wszystko wygląda tak jak trzeba, dostawca osiąga lepsze wyniki niż zwolennik czyli ja. Ale wszystko zmienia się 20 grudnia kiedy to zaliczył serie strat (kilka pozycji stratnych w tym samym czasie) która nie mogła wystąpić na moim koncie.

Aktualizacja:

Ponieważ zmniejszyłem dostawcy  Money Hunter liczbę otwartych pozycji z trzech na dwie to pojawiło się miejsce na dodatkowego dostawce z jedną otwartą pozycją.
Dziś ( 3stycznia) do swojego konta ZuluTrade dodałem dostawce Technical EA  mam nadzieje że pokaże się z dobrej strony.Otwórz konto demo klikając w baner.
ZuluTrade - Automatyczne inwestowanie na rynku forex jeszcze nigdy nie było takie proste!

3 komentarze:

 1. Hej, polecam Ci mojego bloga autotradingsys.blogspot.com. Mam też portfolio uruchomione na zulutrade pod hasłem BlackBoxInvesting. Zachęcam do obserwacji i pytania o szczegóły. Pozdrawiam, Adrian

  OdpowiedzUsuń
 2. Po pierwszym miesiącu ciężko powiedzieć coś o wynikach strategi, sam polecam wybierać dostawców z trochę większym stażem (min 30tygodni) po takim czasie można już oceniać strategie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć,
  Oferuję to każdemu, kto tego potrzebuje. włożyłem
  do Twojej dyspozycji jest pożyczka w wysokości od 2000 do 700 000 EUR
  bardzo proste warunki dla każdego, kto może spłacić. Z
  stawka 3% rocznie. Robię także inwestycje i pożyczki
  wśród szczegółów wszelkiego rodzaju. Oferuję krótkie pożyczki,
  średnio- i długoterminowe we współpracy z moim prawnikiem i mandatem
  praktyczny zwrot kosztów. Nie znamy Twoich i naszych aplikacji
  transfery
  są ubezpieczeni przez bank dla bezpieczeństwa transakcji. Dla
  wszystkie twoje zapytania formułują twoje oferty cenowe i
  płatności i będę tam dla Ciebie. Wreszcie dla
  Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze mną przez e-mail: sampetersoninvestment@gmail.com
  WhatsApp im +1 (470) 485-4938

  OdpowiedzUsuń