czwartek, 12 kwietnia 2012

MVK_08

Dziś będzie kolejny wpis z cyklu "prześwietlanie dostawców Zulutrade".
Na tapetę wezmę piątego dostawce z rankingu dostawców z największą liczbą biorców sygnału.  MVK_08 który zajmuje 58 miejsce w rankingu Zulutrade ma 2896 naśladowców.

Dwa dni temu dołączyłem go do mojego konta, pozwalam mu otwierać 3 transakcje o wielkości 0,01lota ze SL 110pipsów.Wykres zysku prezentuje się całkiem zachęcająco i widać na nim jedną dużą zaletę dostawcy. Chodzi mi oczywiście o ilość jednocześnie zawieranych transakcji, max 3 pozycje otwarte jednocześnie.
 Z backtestów wynika że dotychczasową strategie dostawcy dało się odwzorować pozwalając otwierać mu 3 pozycji z stop losst na poziomie 110 pips.
Skuteczność na poziomie 87% jest bardzo dobra a średni zysk 16pipsów na transakcje jest lepszy niż u wcześniej opisanych dostawców.


Minimalny niezbędny kapitał potrzebny do naśladowania tego dostawcy to tylko 67$ imponujące :)
Świadczy to o tym, że dotychczasowa strategia dostawcy uznana jest za bardzo bezpieczną bezpieczną.

Należy pamiętać że jest to minimalny kapitał a nie rekomendowane zabezpieczenie jego pozycji (polecam wpis o zarządzaniu depozytem ).
Spadek dla preferowanego przeze mnie brokera AAAFx ("zalety brokera AAAFx") jest na bardzo dobrym poziomie (<1).Obsuwę poniżej 100 pipsów miał dziesięć razy co na 121 zamkniętych transakcji jest wynikiem dobrym.
Ale już  poniżej 150 pipsów miał tylko trzy razy i na tym poziomie zalecał bym ustawienie pozycji stop loss aby nadmiernie nie ingerować w strategie dostawcy.

Podsumowując.
Dotychczasowa strategia jest dość bezpieczna i przynosi zysk więc jak nic się nie zmieni to polecam tego dostawce.

Przypominam, że do końca maja trzeba obliczyć podatek od zysków kapitałowych (z platformy zulutrade).

Przetestuj Zulutrade na koncie demo już teraz! ZuluTrade - Automatyczne inwestowanie na rynku forex jeszcze nigdy nie było takie proste!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz