środa, 7 marca 2012

Spam mBanku

Konto w mBanku mam od zawsze.
Było to kiedyś jedyne konto umożliwiające szybkie przelewy, co dla aktywnego użytkownika Allegro było bardzo ważnym argumentem przemawiający za tym kontem.
Obecnie konto mbanku nie wyprzedza aż tak konkurencji ale myślałem że jako konto internetowe jest niekwestionowanym liderem. Jakie było moje zdziwienie gdy dotarłem do informacji że mbank zajmuje dopiero trzecie miejsce w rankingu najpopularniejszych kont internetowych po PKO BP i Pekao SA, na dodatek ex aequo z ING.
Teraz już wiem dlaczego na wszystkie skrzynki mailowe przychodzą  do mnie różnego rodzaju reklamy mBanku i zachęty żeby dotychczasowi klienci zachęcali swoich znajomych do otwarcia konta.
mBanku nie jest już tak atrakcyjny, nie można już wykorzystywać oscylatora z karty kredytowej ale ciągle jest darmowy i ma wiele przydatnych funkcji dodatkowych z których aktywnie korzystam.
Jak wiecie z ostatniego wpisu, nie wiedzie mi się najlepiej na Zulutrade, więc muszę inaczej zarobić  (taki głupi żart żeby odreagować ostatnie popisy MY BEST SYSTEMS )

A poważnie to wszyscy którzy chcą założyć konto w mBanku mogą to zrobić z mojego linka partnerskiego:
    http://www.mbank.net.pl/16418
Następnie na projektzulu[małpa]o2.pl  prześlą nr wniosku i nr otwartego konta bankowego to na to konto przeleje im prezent 30zł a gdy ktoś utrzyma saldo dzienne w wysokości >200zł  i poinformuje mnie o tym dostanie kolejne 30zł.
Myślę że to prosty sposób na ogarnięcie 60zł zwłaszcza dla tych którzy i tak chcieli by założyć sobie konto internetowe.
Cała procedura jest bardzo łatwa, wystarczy kliknąć w mój link partnerski i wypełnić wniosek.
Umowę do podpisania przywiezie kurier po wcześniejszym umówieniu się.

p.s.
Osoby które nie chcą korzystać z tego konta aktywnie powinny we wniosku odznaczyć opcje dotyczącą wydania karty bankomatowej. mBank zaczął naliczać opłatę miesięczną w kwocie 2 zł za kartę bankomatową, aby zostać zwolnionym z opłaty należy  wykonać w ciągu miesiąca kalendarzowego płatności bezgotówkowe o wartości min. 100 PLN łącznie wszystkimi posiadanymi kartami mBanku (debetowymi, kredytowymi, wirtualnymi - dotyczy kart z oferty dla Klientów indywidualnych).

Jak by coś było niejasne to piszcie na mojego maila lub w komentarzach.

4 komentarze:

 1. "...z opłaty zwalnia jedna transakcja tą kartą na dowolną kwotę)."

  Witam!
  Czy to pewna informacja? Koledzy podpowiadają, że musi być wykona operacja/cje na minimum 100 zł. / m-c?

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz racje w tym zdaniu jest błąd. Żeby zostać zwolnionym z opłat za kartę należy wykonać w ciągu miesiąca kalendarzowego płatności bezgotówkowe o wartości min. 100 PLN łącznie wszystkimi posiadanymi kartami mBanku (debetowymi, kredytowymi, wirtualnymi - dotyczy kart z oferty dla Klientów indywidualnych).

  Karta nie jest obligatoryjna , można założyć konto bez karty...

  Dzięki za zwrócenie uwagi, już poprawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bezpieczeństwo transakcji bankowych to podstawa. Ja zawsze korzystam z https://www.cashbill.pl/platnosci/natychmiastowei nigdy nie miałem problemu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety często tak się zdarza że i banki potrafią zalać nas masą niepotrzebnych wiadomości. Dlatego do systemów płatniczych jak dla mnie zalicza się tylko https://www.przelewy24.pl/metody-platnosci i dzięki nim właśnie lubię realizować swoje płatności internetowe. Nigdy nie miałem problemu z tymi płatnościami i jak na razie wszystko idzie w porządku.

  OdpowiedzUsuń