czwartek, 25 września 2014

Pieniądze leżą na ulicy 3.
Wiem, że ostatnio nie pisałem dużo o ZuluTrade ale w zamian wrzucam perełki z rynku lokat które dają dobrze zarobić i dają gwarancje zysku czego nie można powiedzieć o dostawcach sygnałów Forex na ZuluTrade.
 A na rynku lokat dzieje się naprawdę dużo i z małą pomocą rodziny i znajomych (dzieliłem kwotę do zainwestowania na kilka lokat założonych na różne osoby) udało mi się zgarnąć niezłą sumkę.
Jeszcze nie skończyła się promocja opisana we wpisie "Pieniądze leżą na ulicy 2 a już pojawiła się nowa.
Comperia tym razem z bankiem Meritum przygotowała nową promocje w ramach której oferuje lokatę na 2 miesiące oprocentowaną 5% w skali roku + gwarantowany bonus 60zł. 

Należy pamiętać, że jest to oferta limitowana teoretycznie trwa do 31.10.2014 ale praktycznie bank może ją zakończyć w każdej chwili.

Aktualizacja 24.10
Dziś na kilka dni przed planowanym zakończeniem oferta osiągnęła limit wniosków i została zakończona.  Ponieważ na wpłatę środków na lokatę mamy prawie miesiąc więc lepiej tego nie odkładać na później.
Lokatę założymy w kilka minut całkowicie przez internet, pieniądze (od 1000 do 10000zł) na nią musimy przelać z naszego konta (dane podane we wniosku muszą się zgadzać z tymi z przelewu).

Jak skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest jak zwykle dla nowych klientów (tych, którzy od dnia 1 października 2013 nie były posiadaczami konta osobistego w Meritum Bank)
Należy na stronie promocji "oferta na 5+" podać swoje imię, nazwisko i mail. 
Na podany mail przyjdzie link z którego założymy lokatę.

Ważne: wraz z lokatą zostanie otwarte proste konto osobiste które jest całkowicie darmowe bez spełniania żadnych warunków. Konto to możemy bez konsekwencji zamknąć po zakończeniu lokaty ( konto zamykamy w prosty sposób przez internet, we wnioskach jest "zamknij konto" klikamy, wypełniamy dane i po 30 dniach konto jest zamknięte).


Aby otrzymać 55zł bonusu należy lokatę utrzymać do 3grudnia 2014 - bonus zostanie przelany na nasze konto 24 grudnia 2014r. Do 10 grudnia organizator promocji wyśle maila do wszystkich którym bonus się należy z prośbą o podanie swoich danych do przelewu, na odpowiedz mamy tylko 5dni (maile od Comperii lubią lądować w spamie więc zalecam czujność).
Aby otrzymać brakujące 5zł należy przed 3 grudnia ściągnąć aplikacje mobilną banku i wykonać za jej pomocą przynajmniej jeden dowolny przelew.


Reasumując wpłacając 1000zł w ciągu dwóch miesięcy zarobimy 66,75zł netto czyli ponad 40% w stosunku rocznym i to z gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.Jeżeli nie lubimy dostawać telefonów od banku, zawsze można skorzystać z dodatkowego numeru.
Za 5zł możemy kupić starter który jest ważny rok na rozmowy przychodzące i wykorzystywać go do zakładania tego typu lokat.

Konto ing

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz