poniedziałek, 8 września 2014

Pieniądze leżą na ulicy cz 2.
Jest to swoista kontynuacja wpisu z czerwca pod tym samym tytułem "Pieniądze leżą na ulicy".
Główną zaletą interesowania się swoimi finansami jest zauważanie okazji na których można zarobić w łatwy sposób. Dzięki opisanym wtedy dwóm promocjom i pomocy rodziny (i kilku czytelników bloga) udało mi się zarobić ponad tysiąc zł w bardzo przyjemny sposób.

Dziś opisze kolejny zestaw na którym można zarobić.

Pierwszą promocją jest opisana we wpisie z czerwca promocja "Mam Inteligo" która została wznowiona i będzie trwała do 30.11.2014. ( oferta zakończona )

Warunki są dokładnie takie same jak w czerwcu: "Bank Inteligo aby przyciągnąć nowych klientów wprowadził program poleceń, każdy kto otworzy konto z polecenia klienta banku otrzyma 100zł a osoba polecająca 50zł.
Aby bank wiedział kto konto polecił osoba otwierająca konto wpisuje we wniosku kod osoby polecającej. Warunkiem otrzymania premii 100zł jest wykonie kartą wydaną do rachunku głównego lub aplikacją mobilną IKO transakcji bezgotówkowych w punktach usługowo – handlowych lub w Internecie na kwotę minimum 200 zł w ciągu 30 dni od otwarcia konta ( kartę dostarcza kurier wraz z umową).
Nagroda w wysokości 100 zł trafi na konto nowego klienta w ciągu 32 dni od końca miesiąca, w którym podpisana została umowa o konto Inteligo.  "
https://inteligo.pl/wniosek/konto?membercode=1&membercode=1#


Dodatkowo wszyscy którzy do 8.12.2014 otworzą konto, wybiorą z dostępnych kartę zbliżeniową MasterCard i wydadzą w przynajmniej 5 transakcjach 300zł do 8.12 ( zamiast 200zł o których wspomniałem wyżej) oprócz gwarantowanych 100zł mogą wziąć udział w konkursie w którym do wygrania jest między innymi 304 czytniki Kindle 5.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz.

"Prowadzenie konta w Inteligo jest darmowe. Opłatę za kartę również wynosi 0 zł, pod warunkiem, że w okresie rozliczeniowym zostały dokonane transakcje na kwotę co najmniej 100 zł. Jeśli nie – to za kartę zapłacimy 4 zł miesięcznie. W Inteligo okres rozliczeniowy zaczyna się w dniu otwarcia rachunku i trwa przez miesiąc (więc jeżeli nie zamierzamy korzystać z karty należy ją, po spełnieniu warunku promocji, zastrzec i zaznaczyć żeby bank nie wysyłał nowej )." Konto można po otrzymaniu bonusu zamknąć.

Aby otrzymać premie należy w polu kod promocyjny wpisać kod osoby polecającej.
 Jeśli nie macie znajomej osoby, która może polecić wam konto to proszę użyjcie mojego kodu 789260951 .

https://inteligo.pl/wniosek/konto?membercode=1&membercode=1#
Drugą promocją jest lokata Happy z premią ( oferta zakończona ) oferowana przez Idea Bank dla nowych klientów. Gwarantowaną premie w wysokości 50zł dostaniemy za założenie lokaty (całkowicie online) i wpłatę środków (min 1000zł max 10 tyś zł) w ciągu 14 dni.
Lokata ta jest na 3miesiące i oprocentowana jest 5% w skali roku, uwzględniając minimalną wpłatę i bonus w wysokości 50zł daje nam to zysk 60zł (24% rocznie)- jak dla mnie ok.
Tak jak w przypadku lokaty BGŻ optima i lokatę Happy można otworzyć tylko jedną, ponownie zamierzam posiłkując się rodziną i znajomymi założyć kilka takich lokat na minimalną kwotę co zwiększy znacząco zyski.

Aby założyć lokatę Happy należy w okresie do 5 października na dedykowanej stronie promocji podać swojego maila.

Na maila dostaniemy wiadomość z linkiem przekierowującym nas do oferty Idea Banku gdzie należy wypełnić wniosek o lokatę (oferta dotyczy samej oferty nie musimy otwierać konta).
Uwaga na wypełnienie wniosku mamy 30min więc najlepiej zabrać się za to gdy nikt nam nie będzie przeszkadzał.
Następnie w ciągu 14 dni należy wpłacić środki.

Gdy spełnimy te wymagania do 14 listopada 2014 dostaniemy maila od organizatorów o przyznaniu bonusu, musimy uzupełnić swoje dane niezbędne po przelewu i już. Premia zostanie przekazana do 5 grudnia 2014.

Uwaga.
Lokata standardowo ustawia się jako odnawialna najlepiej po jej otwarciu w panelu użytkownika zmienić ją na nieodnawialną.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz