sobota, 3 maja 2014

ZuluTrade - podsumowanie kwietnia.Właśnie na taki miesiąc czekałem od początków testowania dostawcy Рertsev na platformie ZuluTrade.
Pertsev działa zrywami, najpierw długo, długo nic, bujanie się w okolicach zera a później duży wystrzał.
Od początku roku zysk nawet nie drgnął ale cały czas wierzyłem, że to przejściowe problemy i nie pomyliłem się... 
W kwietniu był wystrzał i to największy jak do tej pory, aż 307,92$
Biorąc pod uwagę depozyt początkowy - 1000$, zysk wypracowany przez dostawce Рertsev to aż 30,8%. Zysk jak na jeden miesiąc robi duże wrażenie.
Biorąc pod uwagę cały okres przeprowadzania testów (od 6 czerwca 2013) zysk wynosi 547$  (54,7%)
Należy pamiętać że testy tego dostawcy sygnałów ZuluTrade zaczynałem od wielkości pozycji 0,01lota i stopniowo ją powiększałem, najpierw 0,02, 0,04,kończąc na 0,06lota.
Wielkość pozycji powiększałem każdorazowo po wyjątkowo udanym miesiącu, w związku z tym w maju również zwiększyłem wielkość pozycji, tym razem do 0,08lota.

Liczę, że następny tak dobry miesiąc szybko się powtórzy...                         Przetestuj ZuluTrade na koncie demo już teraz!                        
ZuluTrade - Automatyczne inwestowanie na rynku forex jeszcze nigdy nie było takie proste!
p.s.
Na innym moim koncie testuje min. na tym dostawcy sygnałów nową funkcje ZuluTrade pipsy "offset" i wyniki również były bardzo zadowalające ale o tym będzie we wpisie z cyklu "Bonusowe pipsy".


Więcej wpisów z cyklu:
ZuluTrade - podsumowanie marca.
ZuluTrade - podsumowanie lutego.
ZuluTrade - podsumowanie stycznia.
ZuluTrade - podsumowanie grudnia.
 

2 komentarze:

  1. Przeglądam blog od jakiegoś już czasu. Mam nadzieję że zyski będą rosły, czego szczerze Ci życzę. Sam zacznę dopiero po wakacjach.
    Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuje i również życzę dużych zysków.
    Ostatni okres był dla mnie bardzo dobry i zyski ładni rosną we wszystkich testowanych przeze mnie segmentach ZuluTrade.Mam nadziej że to nie przypadek tylko długotrwały trend :)

    OdpowiedzUsuń