czwartek, 27 listopada 2014

Natychmiastowa wpłata.
Wszystkie konta rzeczywiste ZuluTrade otwarte mam u brokera AAAFx.
Jak zaczynałem przygodę z ZuluTrade był to jedyny broker z nimi współpracujący który miał możliwość otwierania pozycji o wielkości mikro lota (0,01lota), obecnie większość brokerów ma taką możliwość ale ponieważ nie miałem dotychczas z AAAFx problemów to zostałem im wierny.

Broker ma też inne zalety które wg. mnie przesądzają o wyborze.

- Bardzo małe prowizje na popularnych parach walutowych, dlatego korzystam z usług tego brokera również przy testowaniu swoich pomysłów a nie tylko przy testach platformy ZuluTrade.

Punkty swapowe na najbardziej popularnych parach. - Jako jedyny dostępny broker jest w pełni zintegrowany z ZuluTrade (transakcje otwierane są prawie równocześnie z tymi, których dokonuje wybrany przez nas dostawca sygnału – minimalizuje to ryzyko, że wykonane transakcje na koncie dostawcy na naszym koncie będą stratne – dotyczy to głównie dostawców, którzy skalpują czyli ich transakcje są bardzo dynamiczne i zysk rzadko przekracza 10 pips).

-Minimalny depozyt 300$. Do sprawdzenia jak działa platforma ZuluTrade 300$ wystarczy ale do budowania sensownych strategi zdecydowanie za mało (proponuje wpis ZuluTrade - minimalny depozyt ).

- Przy pierwszym uzupełnianiu depozytu dostajemy 10% bonusu który po spełnieniu niewygórowanych warunków możemy wypłacić.

Bonus 99$ na jednym z moich kont.

- Konto można otworzyć w 5minut. Jest to bardzo proste, potrzebny jest tylko skan dokumentu ze zdjęciem i dokument potwierdzający miejsce zamieszkania np rachunek za prąd.
>> Instrukcja jak założyć konto LIVE na przykładzie Brokera AAAFx.  <<


Obecnie broker AAAFx wprowadził nową funkcje.
Depozyt na koncie można w każdej chwili uzupełnić za pomocą "natychmiastowej wpłaty" a następnie je wypłacić beż ponoszenia dodatkowych opłat. Aby skorzystać z tej opcji należy posiadać ważną kartę płatniczą .Wystarczy zalogować się na swoje konto AAAFX wybrać "Instant Deposit" jako źródło płatności, podać dane karty kredytowej, potwierdzić i zrobione - depozyt został załadowany do konta AAAFX! 


Opcja przeznaczona aby chronić pozycje przy nadmiernej ekspozycji. W przypadku gdy otworzymy za duże pozycje w stosunku do posiadanego depozytu a rynek nawet przez moment zacznie podążać w niewłaściwym kierunku to dostaniemy wezwanie do uzupełnienia depozytu, jeżeli nie zrobimy tego szybko, wszystkie pozycje zostaną automatycznie zamknięte co wiąże się ze stratą prawie wszystkich środków.
Oczywiście należy unikać takich sytuacji (więcej we wpisie "Zarządzanie wielkością pozycji") ale gdy taka sytuacja się zdarzy nieraz dobrym pomysłem jest czasowe podniesienie depozytu.
Przychodzą mi do głowy inne sposoby wykorzystania "natychmiastowej wpłaty" ale są one skrajnie niebezpieczne więc nie będę o nich wspominał.  

Należy pamiętać że przy uzupełnianiu depozytu kartą broker pobiera wysoką opłatę 2,5% depozytu (więcej o opłatach we wpisie "Wpłata i wypłata środków na konto brokera"), wypłata tych środków jest darmowa.     Platformę ZuluTrade możesz testować razem ze mną na koncie demo.       
      
ZuluTrade - Automatyczne inwestowanie na rynku forex jeszcze nigdy nie było takie proste!6 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Do tego typu rzeczy jak natychmiastowe wpłaty najlepiej nadaje się system https://www.cashbill.pl/platnosci/natychmiastowe który tego typu rzeczy umożliwia. Jak dla mnie nie ma zdecydowanie lepszego systemu płatniczego w Polsce.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli chodzi o takie nagłe i natychmiastowe płatności to akurat teraz jest ich dość sporo. Czytałem o tym niedawno w https://pracabezszefa.pl/platnosci-online-dla-e-commerce i jestem zdania, że to właśnie płatności online będą zdecydowanie najczęściej wybierane.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli ja chcę wykonywać natychmiastową wpłatę lub zapłacić za coś w krótkim czasie to są odpowiednie systemy do tego. Najbardziej podoba mi się korzystanie z systemu płatności online https://www.dotpay.pl/ który jest przede wszystkim bezpieczny.

  OdpowiedzUsuń
 5. The Star Grand at The Star Gold Coast - JTM Hub
  The Star Grand 포천 출장샵 at 서울특별 출장안마 The Star Gold Coast features a wide 포항 출장샵 range of entertainment attractions, 목포 출장안마 from the impressive 2000-seat The Star Grand 영천 출장마사지

  OdpowiedzUsuń