sobota, 5 lutego 2011

Konto LIVE tydzień 11

Wpis z przed tygodnia był niezbyt optymistyczny ale nie ma się co dziwić minęły prawie 3miesiące a wyników nie widać (konto jest co prawda na plusie ale założenia były dużo ambitniejsze).
W niedziele wszystko przemyślałem wymieniłem się kilka maili, sprawdziłem kilka statystyk i doszedłem do wniosku że za dużo kombinuje :)
Buduje skomplikowaną strategie opartą na kilku dostawcach a przecież nie od dziś wiadomo, że proste rzeczy działają najsprawniej...
Zapowiadałem, że za miesiąc otworze nowe konto i będę na nim testował tylko dostawce SystemsFX LIVE ale że akurat ten dostawca też dostał wycisk w "miesiącu pułapek" i na jego wykresie zysku pojawił się zjazd, stwierdziłem że to bardzo dobra okazja (coś jak zakup w dołku) i zmieniłem ustawienia testowego konta LIVE.
Od poniedziałku  ustawienia wyglądają tak:


I to był strzał w dziesiątkę mimo takich minimalistycznych ustawień uzyskał zysk 42$ (424pipsy).
Dla mojego depozytu spokojnie mogłem pozwolić mu otwierać pozycje 0,02lota, zysk był by dwa razy większy .
SL jest ustawiony na poziomie 100pips, wynika to z analizy przeprowadzonej na danych historycznych i pozwala na odzwierciedlanie statystyki dostawcy na naszym koncie.
Gdy rynek się uspokoi to dodam jeszcze jednego dostawce najprawdopodobniej chartmaster63 ale o tym kiedy indziej :)
Poniżej screeny z konta LIVE Zulutrade.2 komentarze:

 1. Cześć, chciałem się zapytać o płynność na koncie live u AAAfx (jeśli dobrze pamietam tego brokera używasz) w godzinach otwarcia rynku czyli 23:00 Niedziela.

  Załozylem konto demo - i po pokazaniu luki wykres stoi od blisko 1,5h. (rynek zamkniety)
  To bardzo niedobrze dla zleceń trzymanych dłużej...
  Poczekam jeszcze do otwarcia Tokyo... :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sorry, że dopiero odpisuje.
  Właściwie to nie jestem Ci w stanie pomóc do wczoraj byłem na wyjeździe zero internetu a więc niczego nie zaobserwowałem.
  Właściwie dlatego zainteresowałem się Zulutrade, bo nie trzeba cały wszystkiego samemu sprawdzać. Wczoraj wróciłem i wszystko jest ok.
  Pozycji otwartych manual nie odważył bym się zostawić na tak długo bez nadzoru.

  OdpowiedzUsuń