sobota, 12 lutego 2011

Konto LIVE tydzień 12

Co tygodniowe sprawozdanie z testów platformy Zulutrade na koncie LIVE.
W tym tygodniu dostawca SystemsFX LIVE  radził sobie trochę gorzej ale przyzwoicie i jestem spokojny o wyniki na koniec miesiąca.
A propos wyników miesięcznych, będę je prezentował na koniec każdego miesiąca kalendarzowego a nie jak do tej pory co cztery tygodnie.
Przypominam że na koncie testowym LIVE był wpłacony depozyt  300$ (+10% bonusu) a ustawienia dla tego konta wyglądają tak:


Jak widzimy wskażnik Margin Call -o- meter wskazuje tylko 13,4% a więc ustawienia są niezwykle zachowawcze. Nic nie stoi na przeszkodzie aby mnożnik lotów (wielkość otwieranych pozycji) nie był większy.
UWAGA:
początkującym inwestorom nie zalecam przekroczenia poziomu 30%

Wróćmy do meritum dostawca SystemsFX LIVE w tym tygodniu przyniósł na moim koncie stratę -5,6$ (-55pips). Ale widać na skanie że to raczej wina ustawień niż dostawcy (dostawca osiągnął zysk 73pipsy) 
Różnica wynika z ustawionego SL na poziomie 100pips, ustalonego na podstawie.
W tym tygodniu SL zadziałał co skutkowało stratą 10$ a dostawca zamknął ją z delikatnym zyskiem.
Nie zmieniam poziomu SL bo zakładam, że więcej razy ograniczy stratę niż będzie jej przyczyną (chociąż zacząłem niefortunnie ).
Z drugiej strony żeby odzwierciedlić w 100% strategie dostawcy SL można ustawić na poziomie 160 (maksymalna obsuwa dostawcy).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz