sobota, 26 lutego 2011

Zulutrade - 14 tydzień testów

Minął już czternasty tydzień testowania platformy Zulutrade.
Dodatkowo w poniedziałek mija pierwszy miesiąc testowania dostawcy  SystemsFX LIVE.
W chwili obecnej dostawca ma otwarte dwie pozycje a więc do poniedziałku statystyki mogą się diametralnie zmienić, ale na dzień dzisiejszy wypracował zysk 29.42$ czyli prawie 9% (z depozytu początkowego 300$ + 30bonusu).
Jeżeli w poniedziałek SystemsFX LIVE zamknie otwarte transakcje z zyskiem, to będzie to kolejny miesiąc z 10% zyskiem ale pierwszy tak stabilny.
Nie ma co zakładać że w każdym miesiącu dostawca będzie wypracowywał taki zysk, (wystarczy spojrzeć na wykres jego dotychczasowych zysków ) równie dobrze w następnym miesiącu może być strata.
Dlatego od marca trochę zmienię ustawienia (depozyt do poniedziałku powinien być uzupełniony).
Ustawienia zmienią się nieznacznie, dodam jednego dostawce( który dokonuje dużo mniejszej liczby transakcji niż SystemsFX LIVE a więc nie będzie dla niego do końca przeciw-wagą ) i dostosuje wielkość pozycji do aktualnego depozytu. Ale o tym we wtorek.

Wróćmy do statystyk z tego tygodnia.
Wypracowany zysk to 6,56$. W tym tygodniu na moim koncie nie otworzyły się trzy transakcje, dwie zamknięte przez dostawce na delikatnym plusie a jedna na sporym minusie (zadziałał by SL) w efekcie osiągnąłem lepszy wynik w pipsach niż dostawca.


Zachęcam do dołączenia do grona fanów bloga na Facebooku, gdzie na bieżąco informuję o nowych wpisach oraz będę podawał ciekawe linki znalezione w sieci.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz