sobota, 12 lipca 2014

Realizacja celów - półmetek.Minęło już pół roku od kiedy założyłem sobie kilka celów do zrealizowania.
Plan był prosty i miał prowadzić do przejścia z fazy testowania platformy ZuluTrade do fazy zarabiania na platformie ZuluTrade. Dotychczasowe wyniki są bardzo zadowalające, testy dostawców sygnału na platformie ZuluTrade przyniosły mi zysk 80% przez 13miesięcy (wpis) a testy arbitrażu po dziewięciu miesiącach dały zarobić 32% (wpis). Wyniki wspaniałe ale niestety za procenty się niczego nie kupuje, testy były przeprowadzane na niskich depozytach odpowiednio 1000$ i 800$ więc realne zyski to tylko 800$ i  256$ po dzisiejszym kursie będzie to 3168zł (po uwzględnienia podatku 2568zł).
Chce doprowadzić do stanu aby zyski z ZuluTrade stanowiły istotną część moich dochodów, aby to osiągnąć muszę zwiększyć depozyt (dlatego najważniejszym celem na rok 2014 było uzbieranie 30 000 zł i uzupełnienie nimi depozytu ZuluTrade ) jak do tej pory wszystko idzie zgodnie z planem.


W czerwcu na moje konto walutowe nie wpłynęły nowe środki ponieważ wszystkie pieniądze jakie miałem pod ręką wpłaciłem na lokaty BGŻ i Comperii o czym pisałem we wpisie "Pieniądze leżą na ulicy". Pieniądze te były co prawda przeznaczone na inny cel (min na zakup $) ale jak często zdarza się taka okazja, 4% +80zł bonusu przy kwocie min 1000zł to daje zysku 8,8% (po opodatkowaniu) przez 3miesiące. Lokat takich założyłem w sumie 9 dzięki uprzejmości przyjaciół i rodziny :)
Gdy skończą się te lokaty to od razu uzupełnię braki na moim koncie walutowym

Dziękuje wszystkim którzy wzięli już udział w konkursie "Mam Inteligo" i otworzyli konto wykorzystując
mój kod 789260951. 
Program poleceń działa do końca sierpnia więc jak ktoś jeszcze chciał by polecać konto znajomym (osoba której polecimy konto otrzyma 100zł a polecająca 50zł ) to ma jeszcze dużo czasu.
  Kolejnym celem do realizacji jest zwiększenie częstotliwości pisania postów (min. jeden w tygodniu). Przez pierwszą połowę roku udawało mi się realizować ten cel i posty pojawiają się z większa regularnością .

W czerwcu ukazało się 6 wpisów:

29.06  Stop kroczący.
20.06 Pieniądze leżą na ulicy. 
17.06 Relacja z konferencji "Inwestuj inteligentnie".
16.06 Arbitraż - miesiąc dziewiąty.
12.06 Realizacja celów - maj.
06.06 ZuluTrade - rok testów.

     Platformę ZuluTrade możesz testować razem ze mną na koncie demo.       
      
ZuluTrade - Automatyczne inwestowanie na rynku forex jeszcze nigdy nie było takie proste!

Więcej z tej kategorii:
Realizacja celów - miesiąc piąty.
Realizacja celów - miesiąc czwarty.
Realizacja celów - miesiąc trzeci.
Realizacja celów - miesiąc drugi.
Realizacja celów - miesiąc pierwszy.

3 komentarze:

  1. Gratuluje, życzę dojścia do celu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuje. Na razie wszystko idzie dobrze i mam nadzieje, że kurs uda mi się utrzymać do końca roku...

    OdpowiedzUsuń