środa, 16 lipca 2014

Arbitraż - miesiąc dziesiąty.
Minął już dziesiąty miesiąc testów wykorzystania wahań kursu na parze Eur/Usd, jeszcze dwa miesiące i będę mógł zrobić całościowe roczne podsumowanie testów wraz z wnioskami które z tych testów wynikają. Jak do tej pory wyniki są dobre ale ze względu na mniejsze wahania w ostatnich trzech miesiącach nie powalają. Przy rocznym podsumowaniu będę musiał sprawdzić czy zysk jest adekwatny do ponoszonego ryzyka.

W dziesiątym miesiącu zysk z zamkniętych pozycji wyniósł 38,5$ jest to niemal dwukrotnie lepszy wynik niż w miesiącu dziewiątym (23$). Lepszy wynik był spowodowany większą zmiennością notowań, w dziewiątym miesiącu zamknąłem tylko pięć pozycji a w dziesiątym już dziewięć.Zysk z dziesięciu miesięcy wzrósł do 290,4$ co stanowi ponad 36% z depozytu początkowego 800$ bez uwzględniania wypłaty z tego konta.
Ilość pozycji w porównaniu z poprzednim miesiącem nie zmieniła się i wynosi dwanaście.
Nie zmieniła się również struktura otwartych pozycji, nadal jest siedem pozycji BUY i pięć pozycji SELL. 
Wspominałem na blogu, że otworzyłem konto w TMS Brokers aby otrzymać wejściówkę na konferencje "Inwestuj inteligentnie" konto miałem zamknąć po konferencji lub wykorzystać do testowania Arbitrażu. Ostatecznie zdecydowałem się na drugą opcje ale testy nie wypadły najlepiej, okazało się że punkty swapowe są drogie i konto to nie nadaje się do testowania arbitrażu.
Zostaje przy platformie ZuluTrade i brokerze AAAFx :) 

     Platformę ZuluTrade możesz testować razem ze mną na koncie demo.       
      
ZuluTrade - Automatyczne inwestowanie na rynku forex jeszcze nigdy nie było takie proste!
Więcej wpisów na ten temat:

"Arbitraż - miesiąc dziewiąty"
"Arbitraż - miesiąc ósmy"
"Arbitraż - miesiąc siódmy"
"Arbitraż - miesiąc szósty"
"Arbitraż Eur/Usd - pierwsza wypłata"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz